11.8 C
Belgrade
субота, 23 септембра, 2023
xmoto

Red Bull Romaniacs kvalifikacije > rezultati > VIDEO

Spremite se da pokorite Gučevo: Posle godinu dana, trka je opet pred nama!

Vec smo navikli da u Aprilu, ekipa iz Loznice organizuje trku na Gučevu, sada već po osmi put -...

Jeste li spremni za Gučevo Challenger 2022?

Ostalo je još samo nedelju dana do prve trke u hard enduro sezoni "Gučevo Challenger" koja se već tradicionalno...

Prijave za Xross Hard Enduro Rally 2022 su otvorene!

Xross 2022 će se održati od 18. do 21. maja u Srbiji, kao drugo kolo FIM Hard Enduro Svetskog...

Wade Young je danas postavio najbolje vreme u kvalifikacijama. 44 sekunde ispred Alfredo Gomeza i Billy Bolta, koji su imali identično vreme 39min 35sek, ali iz nekog razloga za koji nismo sigurni (rezultat 2019?) Alfredo je drugi a Billy je klasifikovan kao treći i sutra otvara trku u 7h:45min.

Gold class

1 Wade Young #13 (ZAF) Sherco 300 SE 2stroke
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
09:16:30
CP1
09:23:55
12:02:30
7m25s
+23s
Finish
09:55:21
13:16:30
31m26s
+0s

38m51s
+0s

 
 
2 Alfredo Gomez Cantero #2 (ESP)
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
09:01:30
CP1
09:09:05
11:47:30
7m35s
+33s
Finish
09:41:05
13:01:30
32m
+34s

39m35s
+44s

 
 
3 Billy Bolt #6 (GBR)
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
09:06:00
CP1
09:13:02
11:52:00
7m2s
+0s
Finish
09:45:35
13:06:00
32m33s
+1m7s

39m35s
+44s

 
 
4 Graham Jarvis #3 (GBR) Husqvarna 300 2stroke
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
09:03:00
CP1
09:10:36
11:49:00
7m36s
+34s
Finish
09:42:49
13:03:00
32m13s
+47s

39m49s
+58s

 
 
5 Manuel Lettenbichler #1 (DEU) KTM 300 EXC TPI 2stroke
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
09:00:00
CP1
09:07:19
11:46:00
7m19s
+17s
Finish
09:39:54
13:00:00
32m35s
+1m9s

39m54s
+1m3s

 
 
6 Mario Roman #7 (ESP)
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
09:07:30
CP1
09:15:30
11:53:30
8m
+58s
Finish
09:48:07
13:07:30
32m37s
+1m11s

40m37s
+1m46s

 
 
7 Taddy Blazusiak #4 (POL)
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
09:04:30
CP1
09:12:08
11:50:30
7m38s
+36s
Finish
09:45:33
13:04:30
33m25s
+1m59s

41m3s
+2m12s

 
 
8 Michael Walkner #8 (AUT) Husquvarna Te300i 2stroke
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
09:09:00
CP1
09:16:45
11:55:00
7m45s
+43s
Finish
09:52:03
13:09:00
35m18s
+3m52s

43m3s
+4m12s

 
 
9 Sonny Goggia #10 (ITA)
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
09:12:00
CP1
09:19:32
11:58:00
7m32s
+30s
Finish
09:57:00
13:12:00
37m28s
+6m2s

45m
+6m9s

 
 
10 Teodor Kabakchiev #16 (BGR)
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
09:21:00
CP1
09:28:37
12:07:00
7m37s
+35s
Finish
10:07:14
13:21:00
38m37s
+7m11s

46m14s
+7m23s

photo Mihai Stetcu

Silver class

1 Joe Deakin #110 (GBR) Steer commercials
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
09:48:00
CP1
09:56:33
12:44:00
8m33s
+14s
Finish
10:19:33
13:48:00
23m
+0s

31m33s
+0s

 
 
2 Poirot Fabien #100 (FRA) Sport Camps France
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
09:34:30
CP1
09:42:53
12:30:30
8m23s
+4s
Finish
10:06:25
13:34:30
23m32s
+32s

31m55s
+22s

 
 
3 Peter Weiss #101 (DNK) FM Racing Romania
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
09:36:00
CP1
09:44:22
12:32:00
8m22s
+3s
Finish
10:08:11
13:36:00
23m49s
+49s

32m11s
+38s

 
 
4 Adrian Mihu #119 (ROU) Profi Moto Shop / Factory Garage
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
09:58:30
CP1
10:06:49
12:54:30
8m19s
+0s
Finish
10:31:28
13:58:30
24m39s
+1m39s

32m58s
+1m25s

 
 
5 Shane Moss #111 (AUS) Untamed Enduro Romania
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
09:49:30
CP1
09:59:07
12:45:30
9m37s
+1m18s
Finish
10:23:32
13:49:30
24m25s
+1m25s

34m2s
+2m29s

 
 
6 Alex Tara #112 (ROU) Trail Trips România
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
09:51:00
CP1
09:59:56
12:47:00
8m56s
+37s
Finish
10:25:52
13:51:00
25m56s
+2m56s

34m52s
+3m19s

 
 
7 Guillot Yoann #114 (FRA) L.B Motos
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
09:52:30
CP1
10:01:32
12:48:30
9m2s
+43s
Finish
10:27:22
13:52:30
25m50s
+2m50s

34m52s
+3m19s

 
 
8 Oleksiy Dobychin #117 (UKR)
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
09:55:30
CP1
10:04:50
12:51:30
9m20s
+1m1s
Finish
10:30:43
13:55:30
25m53s
+2m53s

35m13s
+3m40s

 
 
9 Dmitry Serov #115 (RUS) Old Boys
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
09:54:00
CP1
10:03:59
12:50:00
9m59s
+1m40s
Finish
10:33:06
13:54:00
29m7s
+6m7s

39m6s
+7m33s

 
 
10 Valerii Oleinikov #108 (RUS) 100% ENDURO
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
09:45:00
CP1
09:56:05
12:41:00
11m5s
+2m46s
Finish
10:24:15
13:45:00
28m10s
+5m10s

39m15s
+7m42s

photo Attila Szabo

Bronze class

1 Alexander Gehlert #343 (DEU) Dirtbiker Magazine
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
10:58:30
CP1
11:06:59
14:02:30
8m29s
+9s
Finish
11:24:13
14:58:30
17m14s
+0s

25m43s
+0s

 
 
2 Eddie Findling #311 (DEU) HMH-Mineralöle
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
10:19:30
CP1
10:27:50
13:23:30
8m20s
+0s
Finish
10:45:39
14:19:30
17m49s
+35s

26m9s
+26s

 
 
3 Stefan Rieger #319 (AUT) ESC Straßwalchen
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
10:27:00
CP1
10:35:57
13:31:00
8m57s
+37s
Finish
10:53:58
14:27:00
18m1s
+47s

26m58s
+1m15s

 
 
4 Daniel Fasching #325 (AUT) Ridexpower
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
10:36:00
CP1
10:45:27
13:40:00
9m27s
+1m7s
Finish
11:03:15
14:36:00
17m48s
+34s

27m15s
+1m32s

 
 
5 Richard Lambert #324 (FRA) Mot’aubrac
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
10:34:30
CP1
10:43:46
13:38:30
9m16s
+56s
Finish
11:01:48
14:34:30
18m2s
+48s

27m18s
+1m35s

Iron class

 Courty Romain #602 (FRA) Sport Camps France
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
11:06:00
CP1
11:15:38
14:24:00
9m38s
+26s
Finish
11:28:23
15:06:00
12m45s
+0s

22m23s
+0s

 
 
2 Emanuel Gyenes #621 (ROU) Autonet Motorcycle Team
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
11:30:00
CP1
11:39:12
14:48:00
9m12s
+0s
Finish
11:52:38
15:30:00
13m26s
+41s

22m38s
+15s

 
 
3 Luis Monteiro De Carvalho #619 (BRA) Team Brasil
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
11:27:00
CP1
11:37:51
14:45:00
10m51s
+1m39s
Finish
11:52:05
15:27:00
14m14s
+1m29s

25m5s
+2m42s

 
 
4 Bernard Jean-Francois #609 (FRA) Sport Camps France
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
11:15:00
CP1
11:25:57
14:33:00
10m57s
+1m45s
Finish
11:40:52
15:15:00
14m55s
+2m10s

25m52s
+3m29s

 
 
5 Pedro Zapata Gil #608 (ESP) El Solitario
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
11:13:30
CP1
11:24:33
14:31:30
11m3s
+1m51s
Finish
11:39:34
15:13:30
15m1s
+2m16s

26m4s
+3m41s

Atom class

 Rich Mumford #800 (USA) 1KTM
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
11:31:30
CP1
11:44:29
14:53:30
12m59s
+17s
Finish
11:54:51
15:31:30
10m22s
+0s

23m21s
+0s

 
 
2 Mourino Firmin #802 (FRA) Sport Camps France
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
11:34:30
CP1
11:47:12
14:56:30
12m42s
+0s
Finish
11:58:58
15:34:30
11m46s
+1m24s

24m28s
+1m7s

 
 
3 Reverte Euzebio #803 (FRA) SPORT CAMPS FRANCE
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
11:36:00
CP1
11:50:03
14:58:00
14m3s
+1m21s
Finish
12:01:27
15:36:00
11m24s
+1m2s

25m27s
+2m6s

 
 
4 Bouvier Laurent #801 (FRA) Sport Camps France
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
11:33:00
CP1
11:47:18
14:55:00
14m18s
+1m36s
Finish
11:59:03
15:33:00
11m45s
+1m23s

26m3s
+2m42s

 
 
5 Mateescu Dan Stefan #804 (ROU) Heliski Romania Racing Team
Time
Timebar
Ride time
Difference
Start
11:37:30
CP1
11:51:51
14:59:30
14m21s
+1m39s
Finish
12:06:17
15:37:30
14m26s
+4m4s

28m47s
+5m26s

Sve rezultate mozete pogledati na Red Bull Romaniacs

dva točka
premium workshop

Spremite se da pokorite Gučevo: Posle godinu dana, trka je opet pred nama!

Vec smo navikli da u Aprilu, ekipa iz Loznice organizuje trku na Gučevu, sada već po osmi put -...

Jeste li spremni za Gučevo Challenger 2022?

Ostalo je još samo nedelju dana do prve trke u hard enduro sezoni "Gučevo Challenger" koja se već tradicionalno održava u aprilu mesecu u...

Prijave za Xross Hard Enduro Rally 2022 su otvorene!

Xross 2022 će se održati od 18. do 21. maja u Srbiji, kao drugo kolo FIM Hard Enduro Svetskog prvenstva. Tri dana hard enduro trke,...

GAME OF STONES – Poslednja trka u kalendaru ove godine!

Poslednja trka u kalendaru ove godine održaće se u Hrvatskoj, u gradu Splitu - Solinu 06 i 07. 11. Ovo je druga...

Hard Enduro Divčibare završeno prošlog vikenda.

3. i 4. jula oko 70 vozača je učestvovalo na H.E.R.D. 2021 na Divčibarima. Uprkos velikim vrućinama nedeljama pred trku, uoči trke vreme je...

More Articles Like This