11.8 C
Belgrade
субота, јул 13, 2024
xmoto

RedBull Romaniacs > Rezultati nakon drugog off road dana > VIDEO

Posle drugog offroad dana Manuel Lettebichler je preuzeo vodjstvo od Graham Jarvisa, iza kojeg su Wade Young i Alfredo Gomez. Taddy Blazusiak je odustao zbog problema sa ramenom.

Sutrašnji dan je mozda i najteži, a vozače Gold klase očekuje 135km, Silver klase 130km, Bronza klase 128km, Iron klase 114km, i Atom klase 106 km trase.

Ukupne retultate kvalifikacija + 1dan + 2dan mozete videti u nastavku.  

Gold class

1 Manuel Lettenbichler #1 (DEU) KTM 300 EXC TPI 2stroke

Total time
Difference
TTQ
39m54s
Day1
5h15m25s
+36s
Day2
4h20m43s
+0s

10h16m2s
+0s
 
 
2 Graham Jarvis #3 (GBR) Husqvarna 300 2stroke

Total time
Difference
TTQ
39m49s
Day1
5h14m49s
+0s
Day2
4h23m42s
+2m59s

10h18m20s
+2m18s
 
 
3 Wade Young #13 (ZAF) Sherco 300 SE 2stroke

Total time
Difference
TTQ
38m51s
Day1
5h20m7s
+5m18s
Day2
4h22m17s
+1m34s

10h21m15s
+5m13s
 
 
4 Alfredo Gomez Cantero #2 (ESP)

Total time
Difference
TTQ
39m35s
Day1
5h20m22s
+5m33s
Day2
4h23m51s
+3m8s

10h23m48s
+7m46s
 
 
5 Billy Bolt #6 (GBR)

Total time
Difference
TTQ
39m35s
Day1
5h19m29s
+4m40s
Day2
4h26m59s
+6m16s

10h26m3s
+10m1s
 
 
6 Mario Roman #7 (ESP)

Total time
Difference
TTQ
40m37s
Day1
5h32m10s
+17m21s
Day2
4h42m24s
+21m41s

10h55m11s
+39m9s
 
 
7 Michael Walkner #8 (AUT) Husquvarna Te300i 2stroke

Total time
Difference
TTQ
43m3s
Day1
5h52m25s
+37m36s
Day2
4h53m5s
+32m22s

11h28m33s
+1h12m31s
 
 
8 Teodor Kabakchiev #16 (BGR)

Total time
Difference
TTQ
46m14s
Day1
6h43m28s
+1h28m39s
Day2
4h53m36s
+32m53s

12h23m18s
+2h7m16s
 
 
9 Michele Bosi #9 (ITA)

Total time
Difference
TTQ
50m44s
Day1
6h40m44s
+1h25m55s
Day2
5h19m57s
+59m14s

12h51m25s
+2h35m23s
 
 
10 Sonny Goggia #10 (ITA)

Total time
Difference
TTQ
45m
Day1
7h12m35s
+1h57m46s
Day2
4h58m3s
+37m20s

12h55m38s
+2h39m36s

 

Silver class

1 Peter Weiss #101 (DNK) FM Racing Romania

Total time
Difference
TTQ
32m11s
Day1
5h3m2s
+0s
Day2
4h16m45s
+0s

9h51m58s
+0s
 
 
2 Poirot Fabien #100 (FRA) Sport Camps France

Total time
Difference
TTQ
31m55s
Day1
5h5m12s
+2m10s
Day2
4h17m40s
+55s

9h54m47s
+2m49s
 
 
3 Joe Deakin #110 (GBR) Steer commercials

Total time
Difference
TTQ
31m33s
Day1
5h45m21s
+42m19s
Day2
4h34m15s
+17m30s

10h51m9s
+59m11s
 
 
4 Guillot Yoann #114 (FRA) L.B Motos

Total time
Difference
TTQ
34m52s
Day1
5h44m51s
+41m49s
Day2
4h31m28s
+14m43s

10h51m11s
+59m13s
 
 
5 Adrian Mihu #119 (ROU) Profi Moto Shop / Factory Garage

Total time
Difference
TTQ
32m58s
Day1
5h42m11s
+39m9s
Day2
4h58m15s
+41m30s

11h13m24s
+1h21m26s
 
 
6 Tim Apolle #118 (DEU) Sherco by Baur Gruppe

Total time
Difference
TTQ
1h18m1s
Day1
5h33m15s
+30m13s
Day2
4h36m13s
+19m28s

11h27m29s
+1h35m31s
 
 
7 Alex Tara #112 (ROU) Trail Trips România

Total time
Difference
TTQ
34m52s
Day1
6h7m51s
+1h4m49s
Day2
5h32m17s
+1h15m32s

12h15m
+2h23m2s
 
 
8 Shane Moss #111 (AUS) Untamed Enduro Romania

Total time
Difference
TTQ
34m2s
Day1
6h49m29s
+1h46m27s
Day2
5h1m58s
+45m13s

12h25m29s
+2h33m31s
 
 
9 Victor Shpalov #109 (RUS) Enduro Syndicate

Total time
Difference
TTQ
40m2s
Day1
6h48m20s
+1h45m18s
Day2
5h41m39s
+1h24m54s

13h10m1s
+3h18m3s
 
 
10 Valerii Oleinikov #108 (RUS) 100% ENDURO

Total time
Difference
TTQ
39m15s
Day1
6h59m23s
+1h56m21s
Day2
6h9m
+1h52m15s

13h47m38s
+3h55m40s
Photo: Gligor Nicolae Grimm

Bronze class

1 Eddie Findling #311 (DEU) HMH-Mineralöle

Total time
Difference
TTQ
26m9s
Day1
4h58m57s
+59s
Day2
3h50m21s
+0s

9h15m27s
+0s
 
 
2 Bernard Hugo #321 (FRA) Sport Camps France

Total time
Difference
TTQ
28m8s
Day1
5h34s
+2m36s
Day2
3h56m38s
+6m17s

9h25m20s
+9m53s
 
 
3 Alexander Gehlert #343 (DEU) Dirtbiker Magazine

Total time
Difference
TTQ
25m43s
Day1
4h57m58s
+0s
Day2
4h11m37s
+21m16s

9h35m18s
+19m51s
 
 
4 Richard Lambert #324 (FRA) Mot’aubrac

Total time
Difference
TTQ
27m18s
Day1
5h13m34s
+15m36s
Day2
3h56m21s
+6m

9h37m13s
+21m46s
 
 
5 Daniel Fasching #325 (AUT) Ridexpower

Total time
Difference
TTQ
27m15s
Day1
5h8m22s
+10m24s
Day2
4h13m12s
+22m51s

9h48m49s
+33m22s

 

Iron class

1 Emanuel Gyenes #621 (ROU) Autonet Motorcycle Team

Total time
Difference
TTQ
22m38s
Day1
2h55m8s
+1m3s
Day2
3h12m29s
+0s

6h30m15s
+0s
 
 
2 Courty Romain #602 (FRA) Sport Camps France

Total time
Difference
TTQ
22m23s
Day1
2h54m5s
+0s
Day2
3h14m27s
+1m58s

6h30m55s
+40s
 
 
3 Murray Shotter #605 (IRL)

Total time
Difference
TTQ
26m20s
Day1
3h7m55s
+13m50s
Day2
3h20m22s
+7m53s

6h54m37s
+24m22s
 
 
4 Donatas Petrikas #611 (LTU) Coolerworx

Total time
Difference
TTQ
26m2s
Day1
3h11m33s
+17m28s
Day2
3h20m31s
+8m2s

6h58m6s
+27m51s
 
 
5 Luis Monteiro De Carvalho #619 (BRA) Team Brasil

Total time
Difference
TTQ
25m5s
Day1
3h29m7s
+35m2s
Day2
3h36m25s
+23m56s

7h30m37s
+1h22s
Photo: Attila Szabo

Atom class

1 Mateescu Dan Stefan #804 (ROU) Heliski Romania Racing Team

Total time
Difference
TTQ
28m47s
Day1
3h10m25s
+0s
Day2
4h34s
+0s

7h39m46s
+0s
 
 
2 Rich Mumford #800 (USA) 1KTM

Total time
Difference
TTQ
23m21s
Day1
3h28m52s
+18m27s
Day2
4h4m19s
+3m45s

7h56m32s
+16m46s
 
 
3 Reverte Euzebio #803 (FRA) SPORT CAMPS FRANCE

Total time
Difference
TTQ
25m27s
Day1
4h4m15s
+53m50s
Day2
4h11m16s
+10m42s

8h40m58s
+1h1m12s
 
 
4 Mourino Firmin #802 (FRA) Sport Camps France

Total time
Difference
TTQ
24m28s
Day1
4h4m4s
+53m39s
Day2
4h13m18s
+12m44s

8h41m50s
+1h2m4s
 
 
5 Bouvier Laurent #801 (FRA) Sport Camps France

Total time
Difference
TTQ
26m3s
Day1
4h3m10s
+52m45s
Day2
4h13m18s
+12m44s

8h42m31s
+1h2m45s
dva točka
premium workshop

Spremite se da pokorite Gučevo: Posle godinu dana, trka je opet pred nama!

Vec smo navikli da u Aprilu, ekipa iz Loznice organizuje trku na Gučevu, sada već po osmi put -...

More Articles Like This

spot_img