11.8 C
Belgrade
субота, април 13, 2024
xmoto

RedBull Romaniacs > Rezultati nakon trećeg off road dana > Jarvis 25 sekundi u prednosti pred finalni dan! VIDEO

Jarvis je opet na vrhu posle današnjeg dana. Iza njega su Mani Lettenbichler, i Wade Young.

Sutra je četvrtri i poslednji dan Red Bull Romaniacsa, a prvu dvojicu deli samo 25 sekundi, Wade Young kao treći i ima zaostatak 13min 56sek

Gold klasa 

1 Graham Jarvis #3 (GBR) Husqvarna 300 2stroke

Total time
Difference
TTQ
39m49s
Day1
5h14m49s
+0s
Day2
4h23m42s
+2m59s
Day3
5h44m20s
+0s

16h2m40s
+0s
 
 
2 Manuel Lettenbichler #1 (DEU) KTM 300 EXC TPI 2stroke

Total time
Difference
TTQ
39m54s
Day1
5h15m25s
+36s
Day2
4h20m43s
+0s
Day3
5h47m3s
+2m43s

16h3m5s
+25s
 
 
3 Wade Young #13 (ZAF) Sherco 300 SE 2stroke

Total time
Difference
TTQ
38m51s
Day1
5h20m7s
+5m18s
Day2
4h22m17s
+1m34s
Day3
5h55m21s
+11m1s

16h16m36s
+13m56s
 
 
4 Alfredo Gomez Cantero #2 (ESP)

Total time
Difference
TTQ
39m35s
Day1
5h20m22s
+5m33s
Day2
4h23m51s
+3m8s
Day3
5h53m40s
+9m20s

16h17m28s
+14m48s
 
 
5 Billy Bolt #6 (GBR)

Total time
Difference
TTQ
39m35s
Day1
5h19m29s
+4m40s
Day2
4h26m59s
+6m16s
Day3
6h9m19s
+24m59s

16h35m22s
+32m42s
 
 
6 Mario Roman #7 (ESP)

Total time
Difference
TTQ
40m37s
Day1
5h32m10s
+17m21s
Day2
4h42m24s
+21m41s
Day3
5h50m11s
+5m51s

16h45m22s
+42m42s
 
 
7 Michael Walkner #8 (AUT) Husquvarna Te300i 2stroke

Total time
Difference
TTQ
43m3s
Day1
5h52m25s
+37m36s
Day2
4h53m5s
+32m22s
Day3
6h44m2s
+59m42s

18h12m35s
+2h9m55s
 
 
8 Teodor Kabakchiev #16 (BGR)

Total time
Difference
TTQ
46m14s
Day1
6h43m28s
+1h28m39s
Day2
4h53m36s
+32m53s
Day3
7h11m28s
+1h27m8s

19h34m46s
+3h32m6s
 
 
9 Michele Bosi #9 (ITA)

Total time
Difference
TTQ
50m44s
Day1
6h40m44s
+1h25m55s
Day2
5h19m57s
+59m14s
Day3
7h52m36s
+2h8m16s

20h44m1s
+4h41m21s
 
 
10 Sonny Goggia #10 (ITA)

Total time
Difference
TTQ
45m
Day1
7h12m35s
+1h57m46s
Day2
4h58m3s
+37m20s
Day3
8h6m43s
+2h22m23s

21h2m21s
+4h59m41s

 

Silver klasa

1 Peter Weiss #101 (DNK) FM Racing Romania

Total time
Difference
TTQ
32m11s
Day1
5h3m2s
+0s
Day2
4h16m45s
+0s
Day3
5h43m53s
+0s

15h35m51s
+0s
 
 
2 Poirot Fabien #100 (FRA) Sport Camps France

Total time
Difference
TTQ
31m55s
Day1
5h5m12s
+2m10s
Day2
4h17m40s
+55s
Day3
5h54m42s
+10m49s

15h49m29s
+13m38s
 
 
3 Joe Deakin #110 (GBR) Steer commercials

Total time
Difference
TTQ
31m33s
Day1
5h45m21s
+42m19s
Day2
4h34m15s
+17m30s
Day3
6h12m42s
+28m49s

17h3m51s
+1h28m
 
 
4 Guillot Yoann #114 (FRA) L.B Motos

Total time
Difference
TTQ
34m52s
Day1
5h44m51s
+41m49s
Day2
4h31m28s
+14m43s
Day3
6h24m12s
+40m19s

17h15m23s
+1h39m32s
 
 
5 Tim Apolle #118 (DEU) Sherco by Baur Gruppe

Total time
Difference
TTQ
1h18m1s
Day1
5h33m15s
+30m13s
Day2
4h36m13s
+19m28s
Day3
6h42m47s
+58m54s

18h10m16s
+2h34m25s
 
 
6 Alex Tara #112 (ROU) Trail Trips România

Total time
Difference
TTQ
34m52s
Day1
6h7m51s
+1h4m49s
Day2
5h32m17s
+1h15m32s
Day3
7h17m43s
+1h33m50s

19h32m43s
+3h56m52s
 
 
7 Shane Moss #111 (AUS) Untamed Enduro Romania

Total time
Difference
TTQ
34m2s
Day1
6h49m29s
+1h46m27s
Day2
5h1m58s
+45m13s
Day3
7h7m32s
+1h23m39s

19h33m1s
+3h57m10s
 
 
8 Victor Shpalov #109 (RUS) Enduro Syndicate

Total time
Difference
TTQ
40m2s
Day1
6h48m20s
+1h45m18s
Day2
5h41m39s
+1h24m54s
Day3
8h45m6s
+3h1m13s

21h55m7s
+6h19m16s
 
 
9 Bayram Uysal #121 (TUR)

Total time
Difference
TTQ
42m4s
Day1
8h22m26s
+3h19m24s
Day2
5h47m44s
+1h30m59s
Day3
8h44m46s
+3h53s

23h37m
+8h1m9s
 
 
10 Oleksiy Dobychin #117 (UKR)

Total time
Difference
TTQ
35m13s
Day1
6h4m38s
+1h1m36s
Day2
11h3m9s
+6h46m24s
Day3
7h32m27s
+1h48m34s

25h15m27s
+9h39m36s
Photo: Adrian-Crapciu

Bronze klasa

1 Eddie Findling #311 (DEU) HMH-Mineralöle

Total time
Difference
TTQ
26m9s
Day1
4h58m57s
+59s
Day2
3h50m21s
+0s
Day3
4h24m29s
+59s

13h39m56s
+0s
 
 
2 Bernard Hugo #321 (FRA) Sport Camps France

Total time
Difference
TTQ
28m8s
Day1
5h34s
+2m36s
Day2
3h56m38s
+6m17s
Day3
4h23m30s
+0s

13h48m50s
+8m54s
 
 
3 Alexander Gehlert #343 (DEU) Dirtbiker Magazine

Total time
Difference
TTQ
25m43s
Day1
4h57m58s
+0s
Day2
4h11m37s
+21m16s
Day3
4h44m22s
+20m52s

14h19m40s
+39m44s
 
 
4 Richard Lambert #324 (FRA) Mot’aubrac

Total time
Difference
TTQ
27m18s
Day1
5h13m34s
+15m36s
Day2
3h56m21s
+6m
Day3
4h50m58s
+27m28s

14h28m11s
+48m15s
 
 
5 Dmitry Tagirov #302 (RUS) UktusMoto

Total time
Difference
TTQ
28m41s
Day1
5h7m33s
+9m35s
Day2
4h21m19s
+30m58s
Day3
4h45m53s
+22m23s

14h43m26s
+1h3m30s

 

Iron klasa

1 Emanuel Gyenes #621 (ROU) Autonet Motorcycle Team

Total time
Difference
TTQ
22m38s
Day1
2h55m8s
+1m3s
Day2
3h12m29s
+0s
Day3
3h34m5s
+0s

10h4m20s
+0s
 
 
2 Courty Romain #602 (FRA) Sport Camps France

Total time
Difference
TTQ
22m23s
Day1
2h54m5s
+0s
Day2
3h14m27s
+1m58s
Day3
3h39m29s
+5m24s

10h10m24s
+6m4s
 
 
3 Murray Shotter #605 (IRL)

Total time
Difference
TTQ
26m20s
Day1
3h7m55s
+13m50s
Day2
3h20m22s
+7m53s
Day3
3h35m52s
+1m47s

10h30m29s
+26m9s
 
 
4 Donatas Petrikas #611 (LTU) Coolerworx

Total time
Difference
TTQ
26m2s
Day1
3h11m33s
+17m28s
Day2
3h20m31s
+8m2s
Day3
3h40m27s
+6m22s

10h38m33s
+34m13s
 
 
5 Roman Stieper #613 (DEU) ICKE

Total time
Difference
TTQ
27m42s
Day1
3h22m59s
+28m54s
Day2
3h44m54s
+32m25s
Day3
4h17m56s
+43m51s

11h53m31s
+1h49m11s

 

Atom klasa

1 Mateescu Dan Stefan #804 (ROU) Heliski Romania Racing Team

Total time
Difference
TTQ
28m47s
Day1
3h10m25s
+0s
Day2
4h34s
+0s
Day3
4h16m30s
+0s

11h56m16s
+0s
 
 
2 Rich Mumford #800 (USA) 1KTM

Total time
Difference
TTQ
23m21s
Day1
3h28m52s
+18m27s
Day2
4h4m19s
+3m45s
Day3
4h51m41s
+35m11s

12h48m13s
+51m57s
 
 
3 Mourino Firmin #802 (FRA) Sport Camps France

Total time
Difference
TTQ
24m28s
Day1
4h4m4s
+53m39s
Day2
4h13m18s
+12m44s
Day3
4h42m49s
+26m19s

13h24m39s
+1h28m23s
 
 
4 Reverte Euzebio #803 (FRA) SPORT CAMPS FRANCE

Total time
Difference
TTQ
25m27s
Day1
4h4m15s
+53m50s
Day2
4h11m16s
+10m42s
Day3
4h44m55s
+28m25s

13h25m53s
+1h29m37s
 
 
5 Bouvier Laurent #801 (FRA) Sport Camps France

Total time
Difference
TTQ
26m3s
Day1
4h3m10s
+52m45s
Day2
4h13m18s
+12m44s
Day3
4h44m52s
+28m22s

13h27m23s
+1h31m7s
dva točka
premium workshop

Spremite se da pokorite Gučevo: Posle godinu dana, trka je opet pred nama!

Vec smo navikli da u Aprilu, ekipa iz Loznice organizuje trku na Gučevu, sada već po osmi put -...

More Articles Like This

spot_img